8611
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Tydzień temu
Miesiąc
Miesiąc temu
Ogólnie
28
43
320
7900
740
1663
8611
IP: 52.91.90.122
2018-12-16 07:03

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Goście w Klubie Seniora

We wrześniu Klub Seniora wznowił spotkania, które odbywają się w każdą środę o godz. 17.00 w Klubie Kultury Gwarek przy ul. Bohaterów 5.

Dnia 12.09.2018r. odbyło się spotkanie w Klubie Seniora, na które zostali zaproszeni goście: Konrad Fiołek, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa i Roman Małek, przedstawiciel Rzeszowskiej Rady Seniorów z inicjatywy Przewodniczącej Rady Osiedla Kmity, Doroty Rząsy w porozumieniu z Klubem Seniora. Pan Roman Małek, przedstawił program Rady oraz Senioraliów organizowanych w miesiącu wrześniu w Rzeszowie i zaprosił wszystkich do uczestnictwa. Natomiast Pan Konrad Fiołek, rozmawiał na temat bieżących spraw i problemów, które zgłaszali uczestnicy spotkania.  Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.  

Zobacz Galerię

Spotkanie w Klubie Seniora

Dnia 23 maja 2018r. odbyło się spotkanie Klubu Seniora w Osiedlowym Klubie Kultury Gwarek.   Podczas spotkania Przewodnicząca Rady Osiedla, Dorota Rząsa zaprosiła do uczestnictwa w zajęciach rehabilitacji oraz do zapisu na wycieczki organizowane w ramach RBO, zachęciła do głosowania na kolejne zadania zgłoszone do RBO oraz przedstawiła ciekawą propozycję dla Seniorów dotyczącą kursów komputerowych organizowanych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, o szczegółach natomiast poinformował, Tomasz Skoczylas, prowadzący kursy. Spotkanie przebiegło w  przyjaznej atmosferze, nie zabrakło słodyczy, muzyki, a przede wszystkim wspólnych rozmówi i integracji.

Wspólne grillowanie

Dnia 20 czerwca 2018 r. wszyscy chętni członkowie Klubu Seniora udali się w okolice Lisiej Góry, aby wspólnie spędzić czas.  Oprócz dobrego humoru, który wszystkim dopisał, były też pieczone kiełbaski i plany na kolejne spotkania.

 

Zobacz Galerię

Spotkanie w Klubie Seniora

Dnia 23 maja 2018r. odbyło się spotkanie Klubu Seniora w Osiedlowym Klubie Kultury Gwarek.

 

Zobacz Galerię

Utworzenie Klubu Seniora 

Rada Samorządowa Osiedla Kmity  zorganizowała spotkanie z Seniorami w dniu 1 marca 2018 r. w celu utworzenia Osiedlowego Klubu Seniora.

Podczas spotkania Seniorzy zdeklarowali chęć utworzenia Klubu Seniora na Osiedlu Kmity ( 75 uczestników spotkania).

Klub Seniora został utworzony i poparty uchwałą Samorządowej Rady Osiedla Kmity i zaakceptowany przez Spółdzielczą Radę Osiedla Kmity.

Spotkania odbywają się w każdą środę w Klubie Kultury Gwarek o godz. 17.00

Koordynatorkami Klubu są: pani Anna Urban, pani Krystyna Baranowska i pani Danuta Pomianek.