11869
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Tydzień temu
Miesiąc
Miesiąc temu
Ogólnie
66
60
168
11308
1164
1496
11869
IP: 3.80.60.248
2019-02-19 11:49

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Zabawa Karnawałowa

Dnia 26.01.2019r w Klubie Seniora w Gwarku na osiedlu Kmity odbyła się zabawa karnawałowa. Pomysłodawczyni, Anna Urban, Przewodnicząca Klubu Seniora ustaliła, że warunkiem uczestnictwa, będzie założenie MASKI, która okazała sie świetnym dodatkiem do karnawałowej kreacji. Królowały wiec różnorodne, kolorowe maski, począwszy od weneckich do bardzo kreatywnych    i oryginalnych. Nie zabrakło również dobrej muzyki, wspólnych zabaw, które prowadził kierownik OOK Gwarek, Wojciech Bednarczyk oraz smacznego poczęstunku.   

Nie tylko dopisały maski, ale również karnawałowe humory i zapał naszych uczestników do tańca. Wszyscy bawili się znakomicie i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania w Klubie Seniora.  

Wśród zaproszonych gości byli Dorota Rząsa, Przewodnicząca Samorządowej Rady Osiedla Kmity, Dyrektor SP16 i Władysław Finiewicz, Przewodniczący Spółdzielczej Rady Osiedla Kmity, którzy przekonali się, że gdy się bawią Seniorzy, tańcom i śpiewom nie ma końca. 

Zobacz Galerię

Goście w Klubie Seniora

We wrześniu Klub Seniora wznowił spotkania, które odbywają się w każdą środę o godz. 17.00 w Klubie Kultury Gwarek przy ul. Bohaterów 5.

Dnia 12.09.2018r. odbyło się spotkanie w Klubie Seniora, na które zostali zaproszeni goście: Konrad Fiołek, Wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa i Roman Małek, przedstawiciel Rzeszowskiej Rady Seniorów z inicjatywy Przewodniczącej Rady Osiedla Kmity, Doroty Rząsy w porozumieniu z Klubem Seniora. Pan Roman Małek, przedstawił program Rady oraz Senioraliów organizowanych w miesiącu wrześniu w Rzeszowie i zaprosił wszystkich do uczestnictwa. Natomiast Pan Konrad Fiołek, rozmawiał na temat bieżących spraw i problemów, które zgłaszali uczestnicy spotkania.  Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.  

Zobacz Galerię

Wspólne grillowanie

Dnia 20 czerwca 2018 r. wszyscy chętni członkowie Klubu Seniora udali się w okolice Lisiej Góry, aby wspólnie spędzić czas.  Oprócz dobrego humoru, który wszystkim dopisał, były też pieczone kiełbaski i plany na kolejne spotkania.

 

Zobacz Galerię

Spotkanie w Klubie Seniora

Dnia 23 maja 2018r. odbyło się spotkanie Klubu Seniora w Osiedlowym Klubie Kultury Gwarek.   Podczas spotkania Przewodnicząca Rady Osiedla, Dorota Rząsa zaprosiła do uczestnictwa w zajęciach rehabilitacji oraz do zapisu na wycieczki organizowane w ramach RBO, zachęciła do głosowania na kolejne zadania zgłoszone do RBO oraz przedstawiła ciekawą propozycję dla Seniorów dotyczącą kursów komputerowych organizowanych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, o szczegółach natomiast poinformował, Tomasz Skoczylas, prowadzący kursy. Spotkanie przebiegło w  przyjaznej atmosferze, nie zabrakło słodyczy, muzyki, a przede wszystkim wspólnych rozmówi i integracji.

Zobacz Galerię

Utworzenie Klubu Seniora 

Rada Samorządowa Osiedla Kmity  zorganizowała spotkanie z Seniorami w dniu 1 marca 2018 r. w celu utworzenia Osiedlowego Klubu Seniora.

Podczas spotkania Seniorzy zdeklarowali chęć utworzenia Klubu Seniora na Osiedlu Kmity ( 75 uczestników spotkania).

Klub Seniora został utworzony i poparty uchwałą Samorządowej Rady Osiedla Kmity i zaakceptowany przez Spółdzielczą Radę Osiedla Kmity.

Spotkania odbywają się w każdą środę w Klubie Kultury Gwarek o godz. 17.00

Koordynatorkami Klubu są: pani Anna Urban, pani Krystyna Baranowska i pani Danuta Pomianek.